BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Yorumlar

Pembe Yüz Maskesi Kullanıcı Yorumları

Bugün 2. kez kullanıyorumama henüz bende bir gelişme yok. Ümidimi kaybetmek istemiyorum. Hakikaten Özge ye olduğu gibi 10-15 gün kullansam benimde cildim düzelecek mi ?
Yorum sahibi: Burcu, İstanbul

Etkisi gerçekten güzel. 1 haftadan beri düzenli kullanıyorum ve şimdiden ufak tefek olan sivilcelerimden kurtuldum. Zamanla daha da iyi olacak eminim bundan. Bu bitsin hemen yenisini alıcam.
Yorum Sahibi: Aleyna, İzmir

3 gün oldu sipariş vereli hala gelen giden yok. Hangi kargoyla çalışıyorsanız bence hemen değiştirin. Beklerken sinirden daha da kötü oldu cildim :(:(
Yorum Sahibi: Serhan, Konya

Benimde Tuğba gibi olsun istiyorum. Az önce siparişimizi verdim hemen bekliyorum.
Yorum Sahibi: Ebru, Ankara

Daha önce denediğim tüm maskelere ve kremlere lanet ediyorum. 10 günde cildimi öle bir hale getirdi ki gözümle görmesem inanmazdım.
Yorum sahibi: Burçak, İstanbul

Ben hem selülit hemde yüz maskesinden aldım. Her ikisini de talimatlara uygun şeklide kullanıyorum. Yüz maskesinden son derece memnunum ancak selülit maskesi henüz pek fayda etmedi. Acaba ben mi yanlış kullanıyorum anlayamadım. Bana ulaşıp kullanımı hakkında detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.
Yorum Sahibi: Sevil, İzmir

big

Ben çok zayıfım ve hatlarım pek belli değil. Kalçalarımınbelirgin hale gelmesini istiyorum Acaba bu selülit maskesi aynı zamanda kalçaları şekillendiriyor mu?.
Yorum sahibi: Nilgün, İstanbul

3 haftada tümsivilcelerimden kurtuldum. Hatta eski izler bile baya bi gitti. Teşekkürler pembe maske.
Yorum Sahibi: Banu, Ankara

Az önce eşim için internetten sipariş verdim. Eşimde ben de heyecanla bekliyoruz. Umarım yorumlarda ve haberlerde söylendiği kadar etkilidir. Aksi halde ciddi bir hayal kırıklığı yaratacak çünkü çok heves ettik
Yorum sahibi: Zeki, Rize

Kullanımı oldukça kolaymış. Ben daha önce çok maske denemedim, genelde yağ ya da krem kullanırım ama reklamlarda görünce çok direnemedim bu sefer. Hoş bir kokusu var ve son derece kaliteli belli zaten.
Yorum Sahibi: Bülent, İstanbul

Bu maskeyle de olmazsa artık vazgeçicem cildimle uğraşmaktan ama evde kalmaktan korkuyorum 😀
Yorum Sahibi: İpek, İstanbul

30 senelik sivilce izlerime dahi iyi geldi. Tamamen geçti diyemem ama baya bir azalma var. Yanlız merkım şu. 2 ayda bu hale geldi bir iki ay daha devamlı kullansam acaba kalanlarda geçer mi ?.
Yorum Sahibi: Sermin, İstanbul

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?