BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

LİPO GEL NEDİR?

Sağlıksız ve düzeniz beslenmeden kaynaklanan bölgesel yağlanmalarınız vücudunuzda kalıcı hale gelmiş olabilir. Yaptığınız egzersiz ve spor salonlarında harcadığınız saatler vücudunuzda yağ yakımına fayda etmiyor olabilir. Her ne kadar diyet programları uygulasanız dahi bölgesel olarak yağ yakımı gerçekleşmiyor olabilir.

Çoğu insan bu probleminden  kurtulabilmek için tıbbi yöntemlere başvurabiliyor. Fakat hiçbir cerrahi operasyona gerek kalmadan  bölgesel yağlarınızdan kurtulabilmeniz için üretilen LipoGel , inceltici etkisi ile bölgesel kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Zor tıbbi operasyonlara gerek kalmadan düzenli kullanımda fazla kilolarınızdan kurtulmanızı amaçlıyor.Lipo Gel İçeriği;  Carbomer Extract, Water, Dipropylene Glycol, Glycerin Triethanolamine, Ocusvesiculosus Extract,  Garcibia Cambogia Extract, Capsicum Annuum Fruit Extract, L-Carnitine, Sodium Hydroxide, Polysorbate-80, Tocopherolacetat bulunur.

Lipo Gel Kullanımı;Yeni dönem liposuction jeli olan Lipo Gel kullanımı kolaydır. Jel formunda olduğu için teninize yüzeysel sürebileceğiniz bir takviye üründür. Siz uyurken dahi yağ yakımınızın gerçekleşmesine yardımcı olur. İçerisindeki aktif mikro tanecikler sayesinde vücudunuzdaki yağlı bölgelere uygulandığında 12 saat süre ile vücudunuzdaki yağların parçalanmasına ve deri yolu ile dışarı atılmasına yardımcı olur.

Lipo Gel Zayıflama Jeli

UYARI: Lipo Gel bir ilaç değildir. Tedavi amaçlı kullanılmaz bu ürün kozmetik ürünüdür. Herhangi bir alerjik resksiyonda doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?